Učlanjivanjem u Udrugu pomažete u radu udruge, sudjelujete u ostvarivanju ciljeva Udruge i promociji palijativne skrbi.

Vrste članstva – određeno Statutom Udruge:

AKTIVNI ČLANOVI – redovni članovi koji plaćaju članarinu i imaju pravo odlučivati o radu Udruge kroz Skupštinu i aktivno sudjeluju u radu Udruge.
PODUPIRAJUĆI ČLANOVI – pomažu i daju doprinos radu Udruge, ali ne sudjeluju aktivno u radu Udruge

Kako se učlaniti?

1. Popuniti pristupnicu – obavezno popuniti sve podatke
  2. Uplatiti članarinu – uplatite uplatnicu u pošti, banci, Fini ili internetskim bankarstvom
  3. Sačuvajte uplatnicu, kopirajte ili skenirajte i pošaljite na sa.srcem@gmail.com

Pristupnica:

Pristupnica u word formatu dostupna je na linku – » pristupnica SRCE.doc – ispunjenu pristupnicu treba isprintati i poslati na našu adresu.

Online pristupnica:

Uplatnica:

Podaci za popunjavanje uplatnice:

1. UPLATITELJ – Vaše ime i prezime, adresa, mjesto, poštanski broj
  2. PRIMATELJ– Udruga za palijativnu pomoć „Srce“ Novi Marof, Varaždinska 18, 42220 Novi Marof
  3. BROJ RAČUNA PRIMATELJA –  HR2923600001102438895
  4. MODEL – HR 00
  5. POZIV NA BROJ ODOBRENJA – Vaš OIB
  6. OPIS PLAĆANJA – Članarina za 2015. godinu

Primjer ispravno ispunjene uplatnice: