“Ostani uz mene” Virtualna konferencija o palijativnoj medicini

Virtualna Konferencija o palijativnoj medicini “Ostani uz mene” u povodu 10 godina od osnutka Centra za palijativnu medicinu, medicinsku etiku i komunikacijske vještine-CEPAMET, Medicinskog fakulteta Sveučilišta u ZagrebuZagreb,18-19.rujna 2020.godine. Konferencija je unatoč pandemiji okupila najuglednije sudionike iz cijele Hrvatske i svijeta (SAD, Australija, Ukrajina, Rusija, Velika Britanija, Austrija, Italija, Poljska i dr. koji se bave palijativnom medicinom. Cijelo vrijeme tijekom ove virtualne Konferencije bio je velik broj slušača. U Panel raspravi iz dvorane Medicinskog fakulteta u Zagrebu pod naslovom: Edukacija prije implementacije – primjeri dobre prakse su sudjelovali Tatjana Jurkin Vnučec, Miljenka Šimec, Emanuel Lacković (članovi naše udruge “Srce”).