Radionica “Networking”- svi zajedno umreženi

Na radionici “Networking”- svi zajedno umreženi su sudjelovali predstavnici Udruga civilnog društva iz područja zdravstva Varaždinske županije i OB Varaždin. Cilj radionice je bio predstaviti sam koncept umrežavanja, radi dobivanja lakšeg uvida u postojeću problematiku s kojom se susreću osobe s invaliditetom, međusobnu suradnju  Udruga, razmjenu iskustava i ideja kao i održavanje međusobne komunikacije između Udruga i Ustanova. Jedan od koncepta umrežavanja koji je bio predstavljen je razmjena informacija putem Google diska kao i suradnja uz pomoć Viber i WhatsApp grupe za lakši kontakt. Povezivanjem u jednu zajednicu na korist potrebitima koja će uvijek biti dostupna, kako putem web mjesta, tako i putem mobilne aplikacije. Zaključak radionice je bio pod motom “Zajedno možemo i moramo” na dobrobit svih nas.

U Varaždinu, 10. lipnja 2020.g.