Pjevački zbor UIR Zagreb “Kolibrići” održao koncert u dvorcu Erdödy

NV-151121-038

Tmurno i kišovito subotnje jutro uljepšali su članovi Udruge invalida rada Zagreb koji su u velikom broju posjetili OB Varaždin- Službe za produženo liječenje i Palijativnu skrb Novi Marof. Goste su dočekali ravnatelj Mladen Smoljanec mag.oec., zamjenik pročelnika dr.Mladen Juraga, Glavna sestra bacc.med.tech Jadranka Golub, članovi i volonteri Udruge za palijativnu pomoć „Srce“, djelatnici službe i bolesnici. Nastupom zbora Kolibrići bili su oduševljeni svi prisutni najviše bolesnici koji borave u bolnici i kojima je to bilo predivno iskustvo. Prepuna dvorana bila je nabijena pozitivnim emocijama i aktivno sudjelovala u koncertu. Nakon koncerta nastavljeno je druženje svih prisutnik uz kavu i čaj. Dogovorena je daljnja suradnja i razmjena iskustva. Veliko hvala gostima na predivnom koncertu.