Susret “Jabučica” iz Dječjeg vrtića Novi Marof i pacijenata Službe za produženo liječenje i palijativnu skrb Novi Marof

( preuzeto s OVE STRANICE )
Došašće je vrijeme u kojem imamo priliku bližnjima i potrebitima darovati sebe, zastati pred dolaskom Božića te preispitati sebe i svoje postupke. Vođeni takvim mislima, djeca iz Dječjeg vrtića Novi Marof – odgojna skupina „Jabučice“ i pacijenti Službe za produženo liječenje i palijativnu skrb Novi Marof susreli su se i družili.
Djeca su izradila božićne čestitke, koje su poklonili pacijentima. Uz okićeni bor, jaslice i svjetlost svijeća s adventskog vijenca, dogodio se srdačan susret gdje su svi okupljeni uživali u tradicionalnim hrvatskim božićnim pjesama. Budući da su bila darivana slatkišima, djeca zahvaljuju na toploj dobrodošlici uz stihove: „Neka vam miris božićnog drvca unese radost u ove dane, a mi Vam od svega srca želimo SRETAN BOŽIĆ I BOŽIĆNE BLAGDANE!