Dokumentarni film – primjeri dobre prakse

Dana 31. srpnja 2020. godine prostore Službe za produženo liječenje i palijativnu skrb Novi Marof OB Varaždin obišli su višegodišnji suradnici prof.dr.sc. Marijana Braš, predstojnica Klinike za psihološku medicinu KBC-a Rebro i prim.dr.med. Veljko Đorđević te redatelj Branko Ištvančić. Posjet se održao sa  svrhom snimanja dokumentarnog filma u kojem će biti prikazani primjeri dobre prakse u Republici Hrvatskoj kao i osobna iskustva profesionalaca, nastavnika, studenata, pacijenata i članova njihovih obitelji. U snimanju dokumentarnog filma sudjelovali su zaposlenici Službe za produženo liječenje i palijativnu skrb Novi Marof koji su ujedno i članovi Udruge “Srce” te volonterka Kristina Matijašec.