Nastava online putem

Održana nastava online putem za studente studija sestrinstva Sveučilišta Sjever u dogovoru sa pročelnicom Odjela za sestrinstvo doc.dr.sc. Marijanom Neuberg i Valentinom Novak mag.med.techn., članicom Udruge “Srce”.

Svoja iskustva rada na Odjelu Palijativne skrbi Novi Marof OB Varaždin izlaganja su imali Emanuel Lacković mag.psych. i Miljenka Šimec mag.soc.rada.

Prikaz doživljaja Palijativne skrbi u Službi za palijativnu skrb Novi Marof iz pozicije člana obitelji imala je Tamara Hajduk Milak.

I mi smo naučili nešto novo te zbog specifičnosti situacije održali nastavu online putem Google platforme Meet.

Povratne informacije studenata su pozitivne što znači da smo im našim izlaganjima uspjeli na neki način približiti naš rad do nekih boljih vremena i posjeta našoj Bolnici.